❥ Pamela Kribbe channelt moeder Maria met een inleidende meditatie van Gerrit Gielen op zondag 15 juni 225 om 20:00 uur of wanneer jij ook maar besluit te luisteren achteraf, vanuit je eigen fijne plek: lekker thuis, in het Engels.

❥ De waarneming van schoonheid verbindt ons dieper met wie we werkelijk zijn.
Wanneer je kijkt naar de magische overvloed aan levensvormen in een bos, luistert naar het gezang van een vogel of het ruisen van bomen, de ontelbare kleuren van een zonsondergang bewondert of staart naar de nachtelijke hemel, dan kan de schoonheid die je waarneemt je hart optillen naar een hogere frequentie.
De frequentie van de schoonheid die je waarneemt, stemt overeen met de frequentie van je ziel. Ze zijn in feite ÉÉN.
Schoonheid die je hart raakt, herinnert je aan iets binnenin jou.
Tijd doorbrengen met dingen van schoonheid – of het nu de natuur is, een kunstwerk of een eenvoudige bloem – kan dus een relatief eenvoudige en directe manier zijn om opnieuw verbinding te maken met je ziel.
❥ In deze gechannelde boodschap zal moeder Maria spreken over schoonheid als een poort naar de ziel. Schoonheid is een vreugde voor de ziel, en schoonheid kan overal worden gevonden – zelfs op donkere en eenzame plekken – want ware schoonheid is ‘in deze wereld, maar niet van deze wereld’.